Naine räägib meetodist, kuidas vabaneda liigsest kaalust ja saavutada uus elukvaliteet alatiseks!


Kauplusejuhataja räägib meie riigis ebatavalisest viisist ülekaalu vähendamiseks! Viktoria (52) ise kasutab seda meetodit, nagu ka tema paljud sõbrannad ja tuttavad! Seekord räägib Viktoria meile, kuidas see meetod täpselt töötab ja mida teha, et seda omal nahal proovida.

– Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?


Varem piirasin ennast ega söönud teatud tooteid, näiteks saia ja saiakesi, või siis ei söönud koos lihaga lisandeid. Püüdsin ka veidi sporti teha. Paraku ei õnnestunud mul seda igapäevaseks muuta, see käis perioodiliselt – tuli peale ja läks üle. Nii ei saavutanud ma ka tulemusi, te ju teate, kuidas see käib.

– Milline oli sinu motivatsioon saleneda just nüüd?

Olen justkui kogu aeg püüdnud tervislikult süüa, aga aastatega jääb ainevahetus aeglasemaks ja oma jõududega ei tule enam toime.

Noh, nagu öeldakse – see ülekaal hakkas pinda käima! Mul tekkis kerge depressioon, sest riided ei kõlvanud enam, kõrgete kontsadega oli järjest raskem käia, kadusid vastupidavus ja suutlikkus end liigutada.

Lisamotivatsiooniks oli kauaoodatud üritus, kus ma tahtsin lõpuks ometi igati hea välja näha.

– Kuidas sa said teada Stockholmi dieedist?

Internet on täis edulugusid Stockholmi dieedist! Ka minu kolleeg oli programmiga juba liitunud, nägin, et see ei ole midagi hirmsat. Vaatasin teiste inimeste muutumiste fotosid ja mõtlesin, kui väga ma tahaksin ka ise niimoodi muutuda. 

Kogusin tagasisidet ka tuttavate hulgast. Nad kõik olid tulemusega väga rahul.

Ka mul tekkis õhin muutuda. Oli kätte jõudnud minu aeg õide puhkeda!

Jah, see meetod töötab tõesti! Proovi enda peal järele – kõigepealt täida test veebilehel StockholmDiet.ee

                                                                                                                 

– Kuidas sul õnnestus dieedi jälgimine?

Täitsin tasuta testi ja jahmusin kohe, sest programm arvutas välja, et minu ideaalkaal on just selline, mis mul oli paari aasta eest. Mäletan, et siis tundsin end ja nägin välja suurepäraselt. Võtsingi selle sihiks.

Seejärel tutvusin mulle välja töötatud toitumiskavaga ja asusin seda täitma. Ütlen ausalt – söömata või näljane ei olnud ma kunagi. Toitude retseptid olid huvitavad ja moodsad ning toidud maitsesid iga päevaga üha enam.

Ent lisaks sellele, et ma sõin palju, langes uskumatul kombel ka minu kaal. Tundus, et lubatud „5 kilo nädala jooksul” on üle paisutatud, aga Stockholmi dieet täitis oma lubadused. (Naerab)  Kaotatud 5 kilo tegid mulle suurt rõõmu, aga ma ei tahtnud veel seisma jääda. Kaal langes järelejätmatult ka edasistel päevadel, kuni ma vabanesin 17 kilost rasvast ja saavutasin oma ideaalvormi. Nüüd tunnen end kergelt ega väsi kõrgetel kontsadel käies enam ära, sest enam ei ole vaja kaasas tassida liigset 17 kilo. Ka garderoobi olen ma täielikult ümber vahetanud. Kuidas siis teisiti, kui keha on mitu numbrit väiksemaks jäänud!

– Kas sa soovitaksid ka teistel inimestel proovida Stockholmi dieeti?

Kui on ülekaal ja unistus kaunist kehast, siis tuleb seda kindlasti proovida! See, kuidas mina ülekaalust vabanesin, on juba innustanud paljusid „minu omasid”. 
Innustagu see ka sind!

See on tõepoolest lihtsam, kui sa praegu ette kujutad. Ära kuula skeptikuid ega vihkajaid, anna endale võimalus ja see õnnestub sul!

Suure nõudluse tõttu tõstab Stockholmi dieet hindu.
Täna võivad 50 esimest huvilist liituda programmiga vana hinnaga + saada korraliku, 80% hinnasoodustuse. Ent tegutseda tuleb KOHE! 🎁🎁🎁
Registreeru täna ja saa kingituseks veel mitmesuguseid boonuseid! Mine alustamiseks veebilehele StockholmDiet.ee!
➡ Klõpsa sellel lingil, et saada oma salenemiskava!