Loe läbi inspireeriv intervjuu naisega, kes avastas uskumatult ebatavalise viisi salenemiseks!

„Ma ütlen teile – see on nagu võlutrikk. Rasv väljutati organismist paari päevaga, energiatase on maksimaalne!” loe intervjuud Annika Meltsoviga, kes salenes paari päevaga 8 kg „Ja see on alles algus!” tunnistab juuksur!

– Annika, aitäh, et nõustusid intervjuud andma. Räägi, milline oli su elu enne salenemist?

Elasin linnas ja õpingutest alates tundsin, et kaal hakkab tasapisi kasvama. Vanemaks saades ainevahetus aeglustub, sellega seoses hakkasid kasvama kõht, reied, tekkis ka ebameeldiv topeltlõug. Tol ajal mul boyfriendi ei olnud, sest mainitud asjade pärast oli mu enesehinnang all, ma ei tahtnud midagi, ainult kool, kodu, töö. Energiatase oli madal…

– Kas olid ka enne proovinud saleneda?

Jaa, aga väga ebaõnnestunult. Sain aru, et midagi tuleb ette võtta, kogusin raha, läksin kuulu järgi mainekasse tervisekeskusse toitumisspetsialisti juurde. Ühe konsultatsiooni eest maksin 30 latti (tol ajal olid veel latid) ja kõik, mis mulle öeldi, oli see, et ma peaks rohkem sporti tegema ja vähem sööma ning kuu aja pärast jälle konsultatsiooni tulema (jälle peaks muidugi 30 latti maksma)!!! Täielik jama, käed kukkusid jõuetult alla, viskasin oma unistuste kehale käega ja leppisin sellega, et olen kogu elu ümmargune…

 

– Aga praegu näed sa fantastiline välja! Kuidas sa sellise figuurini jõudsid?

– Aitäh! Paari aasta pärast, kui võis juba ette näha, et väikesed ümarused olid muutumas väga ebasümpaatseks, kusjuures koos kõrvalnähtudega – sageli hakkasin lihtsalt jalutades higistama nagu siga, kõhu ümber oli rehv nagu 40aastasel alkohoolikul, no üldse ei olnud head väljanägemist. No mida – ise olin süüdi! Ja siis hakati telekas ja internetis näitama Stockholmi dieedi reklaame. Tuletades meelde kogemust tolle nn toitumisspetsialistiga, mõtlesin, et järjekordne pettus, ja ei teinud üldse väljagi. Paari kuu pärast olid 2 sõbrannat fantastiliselt paari nädalaga alla võtnud, täiesti wow, silmnähtavalt nagu! Tuleb välja, et sellesama Stockholmi meetodiga! See veenis mind proovima. Näe, tulemus on tõesti käes!

 

Märkus: Jah, see meetod töötab tõesti! Proovi enda peal järele – kõigepealt täida test veebilehel StockholmDiet.ee

 

– Aitäh, väga inspireeriv! Kas dieet on raske? Mida võid soovitada meie lugejatele, kes meid praegu loevad?

Ok, esiteks ärge kutsuge seda dieediks, sest see ei ole järjekordne ajakirjast võetud moodne dieet!

Tegemist on igaühele individuaalselt koostatud ainevahetuse soodustamise programmiga, mis paneb organismi iseenda rasvu põletama! Lisaks antakse teile garantii – kui midagi ei meeldi ja salenemist ei toimu, saad samal päeval raha tagasi! See ei ole üldse kallis, selle 9 euro eest oleks ma niikuinii magusat ostnud ja neid veel rasvaks muutnud, sellepärast võin kindlalt väita, et asi on seda väärt! Nende juures võib tasuta oma ideaalkaalu välja selgitada ja saada salenemisspetsialistilt konsultatsiooni!

See on sinu võimalus! Mine Stockholmi dieedi veebilehele StockholmDiet.ee ja täida enda kohta test – täpselt samamoodi, nagu seda tegi Andres! Täna kingime võimaluse saada tasuta teada oma tervislik kehakaal ning samuti konsultatsioon toitumisspetsialistidelt (300 euro väärtuses!). Kasuta seda võimalust ja registreeru nüüd!